Termín nebližší soutěže:                      2016 soutěže již proběhly, další termín není stanoven!

 

Kategorie Vosa se od roku 2015 stala Národní kategorií, my soutěžíme již od roku 2011!!! Naše pravidla byla převzata jako základ i pro národní kategorii!

Proč soutěže?

Je to výzva přihlížejícím modelářům, aby předvedli individuální modelářské a pilotní dovednosti, aneb výzva máš již svoji Vosu?

Co to je?

Postavit kluzák klasické konstrukce – bez použití kosmických stavebních prvků, NE abnormálních rozměrů a bez použití „napěněných kuliček“, omezené pouze plochou křídla!

Ve fotogalerii nebo v článku Vosa  Vše o modelu Vosa, VosaTeam aj. zajímavosti naleznete další informace o těchto modelech!  Ne ne, každý to opravdu nezvládne!!!    A co Ty?

Zde jsou platná pravidla . Plánek 1:1 naleznete v sekci Vosa Team ve formátu *.pdf buď ve velikosti A3 nebo A4 ve spodní části stránky!

Kalendář soutěží Vosa Cupu 2015 zde

 Zde jsou výsledky Vosa Cupu 2015

Zde jsou výsledky zimního  Winter Vosa Cupu 2014/15

 Zde jsou výsledky Vosa Cupu 2014, které se konali podle tohoto kalendáře.

  Zde jsou výsledky Vosa Cup 2013, které se konali podle tohoto kalendáře.

Upozornění: špionážní družice zaznamenaly, a zpravodajské služby potvrdily výskyt nejméně 3 nových modelů, které jako dotěrný obtížný hmyz mají v letošním ročníku 2013 zaútočit na nejvyšší pozice (splní-li náročné homologační požadavky pro vstup, což posoudí určená vybraná komise). Proto se doporučuje tomuto citlivému tématu věnovat maximální pozornost, a každý vlastník obtížného historického hmyzu si ve svém zájmu vlastní stroj vycvičí, vymazlí a uvede do nejdokonalejšího letového stavu! Tak, aby odstranil neduhy, které nedovolily umístění na přední pozici, a případně i tak závažné, které způsobily nedokončení samotného útoku na přední pozici, jako byly různě nevhodně volené konstrukce nebo ovládací přístroje a zařízení... Ti, kteří obtížným historickým hmyzem doposud nedisponují, neustále přihlíží, ve vlastním zájmu podřídí veškerou svoji činnost tomu, aby pro tento účel sjednali úplnou nápravu a do-vybavili se vlastním strojem!

Vosa Cup 2012 Zde jsou výsledky Vosa Cup 2012. Organizace soutěží byla podceněna, samo to nejde, proto pro následující období budou soutěže předem naplánované.

Zde jsou výsledky Vosa Cup za 2011, včetně zimních  soutěží.

 

[CNW:Counter] --1

Rudolf Brym, Brno. Založeno 2001

Přečtěte si podmínky Creative Commons License - non commercial

 

 

 

 

 

 

Úvod Počasí Předpověď Letiště SvahyFotogalerie  Vosa TeamTipy a TrikySoutěžeBazárekOdkazy