Modelářská stránka  RC-LÉTÁNÍ (nepravidelného)
Plochy a svahy pro modeláře v okolí Brna

Aktuálně.....2017

To důležité na úvod!  Celé Brno se nachází v obvodu letiště Tuřany, jedná se o prostor CTR, a veškeré činnosti ve vzdušném prostoru v  tomto prostoru tedy musí být s vědomím řídící věže! Z toho vyplývá, že nemůžete létat výš, než 100m nad terénem. Respektujte všechna platná nařízení a vyhlášky! V opačném případě se vystavujete nebezpečí, že dojede během chvilky Policie ČR a budete předáni do správního řízení, kde hrozí likvidační sankce! Stává se to docela často.

Z důvodu malé sledovanosti této stránky, v souvislosti s rozmachem sociálních sítí jsem se rozhodl v dalších obdobích tento web nadále neaktualizovat. Pokud to uznám za vhodné, přesunu stránku v upravené podobě na jinou platformu, kde si opravdu "vážný" zájemce najde to, co potřebuje. Tedy případné údaje o dalších ročnících NAŠEHO VosaCupu, případně ostatní, uvedené v záložkách. Přeji Všem hodně úspěchů a hodně zdraví a štěstí!!! Zdraví Vás Rudolf! V případě jakýchkoliv podnětů se ozvěte včas, dokud bude stránka funkční!!! Viz dole.

Nejpohodovější stránka Webu! V počasí se pořád "něco" děje, a není tu žádné násilí!

Google jako překladač webových stránek! Pokud Vaše znalosti cizích jazyků nejsou alespoň dostatečné, použijte překladač webových stránek. Otevřete si ho např. otevřením této stránky v cizím jazyce, a do stavového řádku pro překlad vložte adresu webové stránky, kterou chcete přeložit. Potom již stačí zvolit jazyk, ze kterého a do jakého chcete přeložit. Pokud neobsahuje příliš reklam, nebude to problém. Stránky plné reklam se nepřekládají korektně, ale o takové Vám zajisté ani nejde....

Kdo si chce skutečně zalétat a současně si užít hodně legrace a veselí, přijeďte za námi! Nábor nových soutěžících do kategorie Vosa platí i v budoucnu, bližší informace naleznete zde . Samotné přihlášení zde. Přihlásit se může kdokoliv!

Tip! Pokud zde nejste poprvé, zkuste občas stránky "aktualizovat" pro zobrazení nového, aktuálního obsahu! Některé systémy si to prostě usnadňují, a neustále zobrazují původně otevřený obsah!!!! (použijte klávesu F5).

Účelem této stránky bylo zmapování modelářských svahů a letišť v Brně a okolí. U jednotlivých popsaných lokalit jsou přidány souřadnice pro GPS navigaci i pro další použití. Lze je okamžitě použít např. v mapách na Seznamu, na který je přidán odkaz. Na některých GPS přístrojích v terénu však nepracují spolehlivě (přístroje jen se silniční mapou), další v samotném odkazu....                  Aktualizováno 2014. S dalšími aktualizacemi se nepočítá z důvodu zcizování dat včetně fotografií bez uvádění původního zdroje!

Je jednoduché, najít odpověď, proč to nejde. Obtížnější je ve svém nitru najít odpověď, kterou předám ostatním PROČ TO CHCI UDĚLAT!

Klidně napište ! Slovo zavináč v elektronické adrese nahraďte za skutečného zavináče. Napíšete zde...

Rudolf, Brno, CZE.

top - nahoru

 --

Rudolf Brym, Brno. Založeno 2001

Přečtěte si podmínky Creative Commons License - non commercial

 

 

 

 

 

 

 

ÚvodPočasí Předpověď Letiště SvahyFotogalerie  Vosa TeamTipy a TrikySoutěžeBazárekOdkazy